• Büyük Fikirleri Mükemmel Ürünler Haline Getirme Sanatı
  • info@rockeryapi.com.tr
  • 0850 577 59 56

Hakkımızda

Müşterileri , çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran ROCKER, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

25 yılı aşan tecrübe ve birikimleriyle İnşaat, Yapı Kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren ROCKER YAPI KİMYASALLARI AŞ. , hizmet verdiği sektörde  yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürüyor. Kaliteli ve profesyonel  kadrosuyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet veriyor.

ROCKER A.Ş nin ulaştığı ve hedeflediği başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, sektörde kalıcı ve farklı olmayı hedefliyor.

Proje ve ürün geliştirme ,  alanında bütünsel hizmetler sunan ROCKER AŞ.  sürekli kendisini yenileyen ve her bir detaya doğru ,seçilmiş ve teknolojik çözümler bularak kalite ve tasarımıyla öne çıkan sistem çözümlerini  yaratmayı ayrıştırıcı bir unsur olarak görmektedir

Bu Web Sitesi Yeni Çözüm / YeniSoft ile geliştirilmiştir.